نتایج جستجو برای عبارت :

گلبرگ دومم کم کم داره کنده میشه

امروز روز دومه... مطمئنم که دیروزو حتی یه ثانیه شم حروم نکردی:)
بیشتر از اینا اراده داری که یکاری رو شروع کردنی به نحو احسنت به پایان برسونیش:)
امروزت هم حتما تا الان به بهترین نحو گذشته همونطور که روزای قبل فکرشو کرده بودی..
تو قول دادی ترس و استرس رو راندی که خراب میکنن همه چیو، رو قولت وایسا:)
آفرین دختر خوب.. بازم این مهمه که تو خودتو باور داری..
بارها با خودت تکرار کن هیچکی برات مهم نیس، جز خودت و آینده ات..
اصلا بخاطر همینه که تا الان مقاوم بو
بهترین عطر زنانهقرن‌هاست که تصاحب کردن رایحه رز از گلبرگ‌های گل رز در اکثری از فرهنگ و تمدن‌ها رایج میباشد. نحوه‌های متعددی برای تصاحب کردن اسانس‌ها و روغن‌های طبیعی از گلبرگ‌های رز موجود هست که به آیتم استعمال شما بستگی داراست. شما می توانید گلبرگ‌های رز را با گلیسیرین مخلوط فرمائید تا عطر مرطوب و ملایم بسیار خوش‌عطری را صحیح نمایید یا این که آن را بدون واسطه به طور خویش تحت عنوان خوشبوکننده و تونر بزنید. او‌لین گام این میباشد که رو
کنده شدن براکت ها و بند ارتودنسی
در بخش قبل راجع به اصول نگهداری براکت ها و عوارض کنده شدن آنها اشاره
شد. چنانچه براکتی جدا شود ناچارا می بایست تا زمان ملاقات بعدی شرایط را
تحمل کنید. اگر براکت شکسته، موجب آزار شما می گردد، صرفا جهت خارج کردن
براکت کنده شده می توانید به کلینیک مراجعه کنید. مراقبت از براکتها و کنده
نشدن آنها، یکی از مهمترین اصول موفقیت درمان ارتودنسی است.
ادامه مطلب
دوستم میگه
تصور کن
بین تو
و یه جلبک
یا یه کنده درخت یه مسابقه علمی یا یه مصاحبه استخدامی راه بندازن،

و نهایتا اون کنده درخت انتخاب بشه برای شغل: data scientist
با اینکه همه ما میدونیم که یه جلبک یا یه کنده درخت واقعا مینیمم صلاحیتی هم برای اینکار نداره،
ولی مطمئنیم انتخاب میشه.

ولی کجا انتخاب میشه؟
در کشوری مثل کشورای اروپایی و یا کانادا.

برای همین میگه کاملا pointless هست کار کردن توی کانادا و برای همینم هست که بازار کارش خنده داره و هیچ جا اعتبار
این آپارتمان مبله شرق تهران در گلبرگ قرار دارد.متراژ این آپارتمان مبله تهران50متر و دارای یک اتاق خواب می باشد. از دیگر امکانات این سوئیت مبله تهران می توان به مبلمان،تلویزیون ،آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز،اجاق گاز،یخچال،ظروف آشپزخانه اشاره کرد.در اتاق این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد.اسیستم گرمایشی این منزل مبله در تهران شوفاژ و سرمایشی آن کولر آبی است. این آپارتمان مبله درتهران طبقه اول ساختمان فاقد پارکینگ قرار دارد
بله فرزندم! عاشقی که فقط شعر و چای و آغوش و تماشا نیست، روزهایی دارد که پوست آدم کنده میشود در دوری و دلتنگی ولی اگر پوست بیاندازی دیگر پروانه ای نحیف نیستی. کرگدنی هستی که شاعری و خستگی را باهم بلد است.عقابی میشوی که پرهایش را با نوکش کنده. تاب آوری را یاد میگیری.
گاهی تنها چیزی که دلم میخواهد یک جام شراب است و یک موسیقی عاشقانه و اتاق تاریک و شمع و گلبرگ های رز  پرپر شده.
تنهای تنها با خودم!
شراب بنوشم و اشک بریزم و به آهنگ گوش بدهم و به شمع ها و گلبرگ های رز خیره شوم.
آنقدر اشک بریزم و بنوشم که ندانم از اشک خوابم برده یا از شراب مست و بیهوش شدم.
و وقتی بیدار می شوم من باشم و صبح و آفتاب و روز جدیدی که آغاز شده و درد و غمی که از درز پنجره دیشب فرار کرده...
نود و هشت با چهارتا چراغ قرمز داره از استیج خارج میشه
چشم همه بیننده ها بند شده به زمین و منتظر نود و نه که بیان گندکاریای نود و هشت رو جمع کنه و خنده رو روی لباشون بیاره
حالا بین این همه بیننده یه سریا به خاطر خراب کاریای چندتا داوطلب قبلی دیگه هیچ امیدی به نود و نه ندارن و میگن : "اینم مثل قبلیا گند میزنه"
اما یه سریام هستن که هموز امید دارن که این میاد و همه چیو تغییر میده و خنده رو با یه دست میزاره روی لبامون و با اون دست اشکامونو پاک میکنه.
من
توی این اوضاع شلوغ و قمر در عقرب دوست دارم دوباره برگردم نگارستان خودمون.
پبش آقای زارع و بچه ها.
چند روز پیش رفتم سر زدم. انگار برگشته بودم خونمون! خونه دومم!
و تصمیم گرفتم هر وقت فرصت داشتم به اونجا هم برم و  کلاسمو ادامه بدم...
دیشب به تب و لرز و نفس تنگی و نخوابیدن گذشت. امروز هم به تب و لرز، گریه، بدن درد، سرگیجه و ناله و مرگ گذشت. از دستی که داره کنده میشه هم نگم، خدایا مشکلی ندارم این چیزا رو میدی به آدم، ولی ناموسا چندتا چندتا نه، یکی یکی بده آدم بتونه هندل کنه. سه تا کاپشن، سه تا پتو... 
+ بخاطر کارنامم فلش بهم داد مدرسه و از الان ذوق اینو دارم که خدا جون ینی چی بریزم توش بعد کنکور ؟:))) اسکل :)))
مواد مورد نیاز برای پخت آش گندم
گندم پوست کنده وخیس کنده 2 لیوان
برنج شسته 1 لیوان
نخود 1 لیوان
لوبیا قرمز و لوبیا چیتی باهم 1 لیوان
عدس 1 لیوان
سبزی آش ( گشنیز – تره – اسفناج – جعفری – نیم کیلو
پیاز داغ 1 لیوان
نعناع داغ نصف لیوان
نمک – فلفل و زردچوبه به میزان لازم

ادامه مطلب
همیشه از یه سری ایدئولوژی های متافیزیکی برای اثبات خدا استفاده کردم. که بهترینش که با عقل جور در میاد اینه:
من درباره ی بعد زمان و مکان تحقیق و مطالعه ی خاصی نداشتم. ولی براساس شنیده هام میدونم که دنیا از جهان اطراف محدود شده ی ما به مکان و زمان فراتره.
این دنیای بدون محدودیت که زمان توش معنی نمیده، یک سری قوانین مشخص داره احتمالا. درسته که قانون خودش محدودیته ولی نه به شدت محدود شدن در سه بعد. یکی از این قوانین مثلا اینه که هر عملی عکس العملی د
سلول‌های گلبرگ گل لالهبرای دیدن ادامه‌ی عکس‌ها اینجا کلیک کنید.
سطح پرچم و دانه‌های گردهتصویر درشت‌تر از دانه‌های گرده موجود بر روی پرچم
یک دانه‌ی گرده بر روی انگشت دست
اندازه‌ی هر دانه‌ی گرده تقریبا برابر با فاصله‌ی شیارهای انگشت سبابه هست.برای دیدن تصویر بزرگتر هرعکس، روی آنها کلیک کنید.
جو پوست کنده همان طور که از اسمش پیداست ، نوعی جو است که با استفاده از این نوع جو پس از حذف پوسته بیرونی که به عنوان جو پوست شناخته می‌شود ، به کار می‌رود . جو Peeled گیاهی از خانواده گندم است . آن یک دانه مغذی و مغذی است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن پخته‌شده و پخته می‌شود . توجه داشته باشید که مقدار زمانی که جو پخته می‌شود به شرایط پخت آن بستگی دارد. و این طرح شامل مسیر های تولید گندم و انبوه سازی مسیر های تولید.هزینه خرید زمین , هزینه احداث ساختما
گیاه زعفران که با نام علمی Crodus Stativus شناخته میشود گیاهی دارای پیاز کروی شکل و پوشیده از یک پوسته قهوه ای رنگ است. این گیاه بنفش رنگ که در نواحی جنوب غربی آسیا، جنوب اسپانیا و مناطق جنوبی اروپا یافت میشود به قدری ارزشمند است که از آن با نام محاوره ای طلای سرخ یاد میشود! در حالت کلّی آن چیز که ما با نام زعفران استفاده میکنیم تا رنگ و طعم خوراک خود را بهبود ببخشیم در واقع همان سرگل سرخ رنگ مرکزی گیاه زعفران است. سرگل گیاه زعفران دارای املاح معدنی
برنج شسته 1 لیوان
نخود 1 لیوان
عدس 1 لیوان
پیاز داغ 1 لیوان
نعناع داغ نصف لیوان

ادامه مطلب
گفته بود اگر به فکر من نیستی به فکر  گلدان های خانه مان باش. به فکر شمعدانی های اتاقم. خیال می کرد پس از رفتن من دیگر اکسیژنی به گلبرگ گلدان هایش نمی رسد.و حالا یک عکس به دستم رسیده از گل های زرد و پژمرده و پلاسیده. شمعدانی های خشک و یخ زده.
#آتشدان کنده سوزدارای سه عملکرد مجزا، آتشدان، باربیکیو،میز ( قطر ۷۰ سانتیمتر)- پایه ها از جنس آلومینیوم- دارای صفحه گریل از جنس استیل- دارای توری محافظ و کنده کش
- دارای روزنه های هوادهی بر روی کاسه آتشدان جهت بهسوزی کنده- قطر کاسه اتشدان ۷۰ سانتیمتر- عمق کاسه اتشدان ۱۵ سانتیمتر- ارتفاع اتشدان ۴۳ سانتیمتر- رنگبندی صفحه میز، زرد، قرمزداخل بسته بندی و نیاز به مونتاژ داردکه خیلی ساده بوده و داخل بسته بندی راهنما دارد.محکم وباکیفیت با مواد درجه
گرچه کلا اهل آرایش کردن و بقول قدیمیا آدار_وادارهای روزانه نیستم و اعتقاد دارم که زیبایی باید طبیعی باشه و آرایش فقط آسیب رسوندن به پوسته، اما یه کار آرایشی رو خیلی دوست دارم و اون ماسک سیاه لایه برداره!
یعنی بعد از استفاده کردن از این ماسک، علاوه براینکه پوست یکی دو درجه روشنتر و زیباتر میشه، احساس میکنی یکی با کاردک افتاده به جون پوستت و سلولهای خراب و مرده رو کنده و پوست جدید اومده رو... انقدر حس طراوت داره که فکر میکنی پوستت داره از عمق ری
گلبرگ‌های خشک شده‌ی گلی که بهم داده بود رو ریختم کشو آخری. هر وقت بازش می‌کنم که تخته نقاشیم رو بردارم چشمم میفته بهش و یاد اون صبح قشنگی میفتم که دل تو دلم نبود برای دیدنش و قلبم تند تند میزد. چشم‌هاش داشت می‌خندید و روی کیفش گل قرمزی دلبری می‌کرد.. 
صفحه ی اول رمان:
مثه تموم ۵شنبه هایی که میومدم اینحا بازم اومدم .
با یه شیشه گلاب و یه دسته گل رز . مثل همیشه .
اما اینبار فرق داشت . اومده بودم قول بدم . نشستم کنار قبرش و
با گلاب شستمش . ۷ ماه گذشته ولی من هنوزم باورم نشده از دستش دادم . خیلی تنها شدم باز…
همون طور که گلا رو پر پر می کردم شروع کردم به درد و دل های همیشگی
– سلام . من بازم اومد . حالم خوبه. بابایی بالاخره پیداش کردم .
من اون احمقو پیدا کردم. همونی که تورو ازم گرفت . خیلی پولدارن .
درست مثه
امروز صبح کله پارچه خوشمزه خوردیم ، بعدش پروژه بانک رو کمی انجام دادم و رفتم سراغ یه تست محتوا. بعد الانم دارم بانک میخونم. یه موضوعی ذهنمو درگیر کرده؛ بین دو تا پالتو موندم کدوم رو بخرم! البته انتخابمو کردم یه پالتوی ستاره ای هست اما میترسم ستاره هاش کنده بشه. به خصوص اینکه ارزونم نیست که بگم طوری نیست اگه کنده شد. 
دیگه خیلی امتحانا پشت سر همه. باید بخونم و کارم دارم. پس برم فعلا.
ناهار هم جوجه خوشمزه بود و عصر‌ هم مامان سماور ذغالی رو اورد و
سلام 
واقعا حالم خیلی بده همه ش دارم فکر میکنم که باید چیکار کنم، خسته شدم.
علاقه اولم کامپیوتر بود که دوست داشتم بخونم تو رویاهام هم این بود، بعد برم خارج توی اپل یا مایکروسافت کار کنم یا هم شرکت بازی سازی، بعدش بهم گفتن کامپیوتر آینده نداره هر کی خونده بیکاره. 
منم گفتم خب وافعا فایده ای پس نداره، درسته علاقه مهمه ولی با علاقه خالی نمیشه زندگی کرد،  پس رفتم سراغ علاقه دومم پزشکی که واقعا علاقه دارم، یعنی وقتی میرم بیمارستان و دانشجو ها رو
با ۳۵ دقیقه تاخیر بالاخره رسیدم کلاس =)))
وقتی رسیدم دیدم کتاب بیوشیمی و هندزفریم یادم رفته و در نتیجه هر کار مفیدی از قبیل درس خوندن و آهنگ گوش دادن برام تعطیله =((
گفتم حالا که بعد مدت ها بیکار شدم و خسته هم نیستم برم یه دستی به سر و روی وبلاگ دومم (دانشجوی پزشکی) بزنم
پاشید پاشید بیایید وبلاگ بغلی
اینم آدرسش http://mahsanmed.blog.ir

طراحی آنتن موج نشتی اسلات موجبری در باند X در فرکانس مرکزی 10 گیگاهرتز و پهنای باند 1 گیگاهرتز و اسکن 10 درجه ای با تغییرفرکانس
دراین آنتن میزان پهنای 3- دسیبل بیم اصلی 10 درجه و میزان سطح گلبرگ کناری 35- دسیبل درنظرگرفته شده است. همچنین انتهای موجبر نیز بار تطبیق یا absorber طراحی و قرارداده شده است.
نمونه دیگری از آنتن برای مثال با سطح گلبرگ کناری 22- دسیبل هم طراحی شده که برای مشاهده در تصویر خواهیم دید :

خروجی آنتن موج نشتی اسلات موجبری باند X و

برای تزیین جشن ها و یا مراسمات شادی می توانید از گل های خوشه ای استفاده کنید. درست کردن این گل ها بسیار ساده و کم هزینه است و برای تزیینات مختلف می توانید آنها را بسازید.

روش درست کردن گل خوشه ای کاغذی
برای درست کردن گل خوشه ای به کاغذ رنگی (ترجیحا کاغذکشی)، قیچی، نخ ضخیم و سوزن نیاز دارید. ابتدا با کاغذ رنگی چند نوار با عرض پنج سانتی متر درست کنید. بعد نوارهای کاغذی را تا بزنید. فاصله بین هر تا باید حدود پنج سانتی متر باشد.

به این ترتیب همه
به نام خدای مهدی عج

شهید سید مرتضی آوینی:سرد است و هیچ سقفی نیست که تو را پناه دهد. صبحانه آماده نیست و نان را باید
در ماهی‌تابه پخت. وقتی انسان در فضای غفلت‌زده‌ی خانه‌های شهر و از دریچه‌ی
تلویزیون به این صحنه‌ها می‌نگرد، شاید تصور معنای آوارگی و هجرت محال باشد،
اما جای آن هست که از خود بپرسد چرا این عزیزان دل از شهر مأنوس و خانه‌ی مألوف
کنده‌اند و آواره‌ی کوهستان‌های سرد کردستان عراق شده‌اند. از کردهای مبارز
عراق گذشته، هر یک از این
همین لحظه بغضم گرفت...
حتی اشکامم ریخت...........................
خیلی تنهام... خیلی..
مخصوصا وقتایی که ناراحتم...
الان میبینم شانس منه... تقدیر منه...
مشکل از اون نیست...
مشکله منه که هیچوقت کسی حالمو نمیفهمه...
خوشبحال ف.ه... خوشبحاش... :)
تو عمرم هم فکر نمیکردم با گریه پست بنویسم...
فکر نمیکردم پست دومم برا خودم اینهمه غمگین میشه...
پ.ن: حالا کسی بیاد اتاقم فکر میکنه شکست عشقی اینا خوردم... مخصوصا با اهنگی که باز کردم... 
من یک بار عاشقت شدم. یادم نمی‌آید که درست از چه زمانی.  ۵ یا ۶ سال پیش بود. نه می‌دانستم که عاشقی یعنی چه و نه متوجه شده بودم که دلداده‌ات هستم. تا این‌که یک‌بار دوستی گفت، ببین عاشق شدی! عاشق فلانی! و من فهمیدم که آن شور و نشاط و کنده شدن از زمین به خاطر عشق است و تو! عجیب دورانی بود. با شکوه! مبارزطلب! از آن موقع هر روز عاشقت شدم. تا آن روز،  آن تکینگی! با جزئیات کامل به خاطر دارم. با تمام جزئیات سقوطم بر زمین را درک کردم.
بعد از آن روز، بارها عاشق
1. فردا بر میگردیم تهران و از پس فردا باز ری ری و کتابخونه و اشک و آه و گریه و فلان و بهمان و بیسار :|
2. پاندا نباشید! آنقدر خسته! قبل خواب پا شوید بروید خرت و پرت هایی که به صورتتان مالیدید را بپاکید! اگر نپاکید صبح که پا شوید بابا نوئل می آید به صورتتان کلی جوش هدیه می دهد!
 #کلید_اسرار
3. چندتا دوست پیدا کردم. اولیش یه نی نیه :) از این نی نیا که پاشونو میخورن بعد همش تو مرحله تف تفین :)) دوست دومم نی نیه. قد نخود وزن داره! هنوز دوماهشه :) دوست سومم یه سگه
طرز تهیه “آش گندم” بدون گوشت
برنج شسته 1 لیوان
نخود 1 لیوان
عدس 1 لیوان
پیاز داغ 1 لیوان
نعناع داغ نصف لیوان

ادامه مطلب
گندم پوست کنده وخیس کنده  2 لیوان
برنج شسته    1 لیوان
نخود   1 لیوان
لوبیا قرمز و لوبیا چیتی باهم    1 لیوان
 عدس  1 لیوان 
 سبزی آش ( گشنیز - تره - اسفناج - جعفری -   نیم کیلو
 پیاز داغ   1 لیوان 
 نعناع داغ   نصف لیوان 
نمک - فلفل و زردچوبه   به میزان لازم

ادامه مطلب
ابزار گلبرگ که یکی از کارهای منحصر بفرد و زیبا و با قابلیت اجرا شدن بر روی هر نوع سنگ با هر ضخامتی میباشد. از جمله موارد استفاده این ابزار بر روی شومینه اعم از پیشانی و پایه ، بر روی روشویی سنگی اعم از پیشانی و پایه و همچنین قاب آینه آن میتوان نام برد. از دیگر قسمتهای ساختمان که به لحاظ ظاهری بسیار مهمتر میباشد قسمت پیشانی نمای ساختمان و یا قاب پنجره و یا سر در میباشد.

div.gallery {
margin: 5px;
border: 1px solid #ccc;
float: left;
width: 180px;
}
div.gallery:hover {
border: 1px solid #777;
وبلاگ دومم رو دنبال کنید.واقعا تا حالا بهش سر نزدید؟!همه ی چیزای اخلاقی ای که یاد میگیرم رو اونجا ثبت میکنم،که بعدا برم بهش سر بزنم و بهم یادآوری بشه یا اینکه بقیه بخونن و شاااااااااااید یه درسی بگیرن.پس واقعا اگر دوست دارید ضرر نداره که یا روی لینک زیر کلیک کنید و یا اینکه توی منوی بالای صفحه دکمه ی وبلاگ دوم رو لمس کنید.هر طور راحتید.
https://myquotes.blog.ir
[این یک متن علمی نیست! =))) ]
مغز 12 زوج عصب داره که حس و حرکت اجزای سر رو تامین می‌کنن. مثلا بویایی، شنوایی، لامسه، چشایی، حس عمومی، عضله های جونده و غیره. زوج 8 عصب وستیبولوکوکلئاره. که یه بخشیش برای شنوایی‌ه و یه بخشیش برای تعادل.
یه سری تست وجود داره که صحت هر کدوم از این زوج اعصاب رو بررسی کنیم. یکی از تست هایی که بخش تعادلی زوج 8 رو بررسی می‌کنه اسمش تست کالریک‌ه. این شکلیه که مریض رو میخوابونی، زاویه‌ی 30 درجه میدی به سرش بعد تو گوشش چند قطره
الان ساعت دو نصف شبِ.و بالاخره یه کتاب پیدا کردم!
تو کتابخونه‌ی قدیمیمون گشتم و یه کتابی کشف کردم!! که خیلی به نظر کاربردی و خوب میاد.
متاسفانه جلدش کنده شده و اسمش مشخص نیس.اما یه کتاب اشپزی خیلی خوب به نظر میاد که انواع مختلفی از غذاها رو داره.
برای فردا که روز اول خواهد بود،یه غذای نسبتا ساده از توش انتخاب کردم با یه پیش غذای ساده‌تر!
اردور پاته جگر به عنوان غذای اصلی و برانی خیار به عنوان پیش غذا.
اسمشون به نظر لاکچری میاد اما خیلی دستور ساد
ابزار گلبرگ که یکی از کارهای منحصر بفرد و زیبا و با قابلیت اجرا شدن بر روی هر نوع سنگ با هر ضخامتی میباشد. از جمله موارد استفاده این ابزار بر روی شومینه اعم از پیشانی و پایه ، بر روی روشویی سنگی اعم از پیشانی و پایه و همچنین قاب آینه آن میتوان نام برد. از دیگر قسمتهای ساختمان که به لحاظ ظاهری بسیار مهمتر میباشد قسمت پیشانی نمای ساختمان و یا قاب پنجره و یا سر در میباشد.

div.gallery {
margin: 5px;
border: 1px solid #ccc;
float: left;
width: 180px;
}
div.gallery:hover {
border: 1px solid #777;
}
دو شب پیش به یکی از دوستام پیام دادم و خواستم یکمی حرف بزنیم بهم گفت حوصله تایپ ندارم و اگر میتونم بهش زنگ بزنم.من نمیتونستم زنگ بزنم.ینی هیچوقت نمیتونم.حرف زدن برام سخته وقتی کسی پیشمه.معذبم و اذیتم.در نهایت ازش خداحافظی کردم و اون شب هم گدشت.انگار دایره ارتباطام به اجبار هر روز داره کمتر میشه.هیچ دوستی اینجا ندارم و همه دوستیام به چت کردن محدود شده که از یه جایی به بعد برای خودمم خسته کننده میشهخودم هم تاحدی گریزان شدم از رودرو شدن با آدما.ا
نه روز روزگارش مثل روزه
نه شبهاش رنگ و بوی ماه داره
حواس روزگارش پرت انگار
همیشه توی سینه اش آه داره

به روی دلخوشی ها چشم بسته
برا غصه دلی آگاه داره
به هر دشت و دمن خونده فراغی
به لب هاش غزلی جانکاه داره 

گمونم دل زلیخایی کشیده 
که دائم سر میون چاه داره
نگارش دیگه بی نام و نشونه
که یکسر حوس بیراه داره

به دنبالش جلو چشم رقیبون
سر جنگ با قشون شاه داره
دوچشمونش به راه قاصدک هاست
هوای دلبر دلخواه داره

متن آهنگ مگه واسه تو فرقی داره مهدی جهانیدلخوشی من توبودی که رفتی خواب میبینم هی به خونه برگشتیبد جا ولم کردی تو این همه سختی کی از حال من خبر دارهدنیا شده تیره انگار دیگه دیره تصمیم تو گرفتی که خبری نی دیگهخیلی وقته دلم از زندگی سیره کی از حال من خبر دارهکی از حال من خبر داره کی از حال من خبر داره مگه واسه تو فرقیم داره
ادامه مطلب
هرچی زندگی داره پیش تر میره ، بیشتر احساس نا توانی می کنم . شعار بچه ی بیشتر زندگی بهتر می دم اما باورش ندارم . از آیندش می ترسم . آینده ی یک زندگی پر از بچه ... بحث رزق و روزیش نیست . بیشترین دغدغه در مورد تحمل بار تربیتشونه . گفتن بچه تا هفت سالگی امیره . نباید امر و نهیش بکنی . باید اگر کار زشت یا خطرناکی داره می کنه از قانون " تبدیل " استفاده کنی و سعی کنی حواسشو پرد کنی به یک چیز دیگه . این هم به این راحتی نیست . نیاز داره به صبر و حوصله و انرژی . گاهی
روند ایجاد لامپ شب به شرح پایین میباشد:
آباژور جدید
در آباژور شکاف نمایید و یک چراغ نوری را داخل آن قرار دهید. یک نخ متراکم را از روش آن عبور دهید. در صورتی چراغ نوری که استعمال میکنید از روش کانال تغذیه می گردد ، چراغ را می‌توانید روی کابل معلق فرمایید.آباژور را با پنبه چسباند. چسب بسیار پاره ای موردنیاز میباشد - یک قطره کوچک برای هر قطعه پشم پنبه. تلاش نمایید ابرها را با به کار گیری از هر دو قطعه کوچک و وسیع پنبه صورت دهید.شکاف در چراغ نیز می‌
خدایی امروز انقدر پر هیجان بود که نمی دونم کجاشو براتون تعریف کنم،در حدی سرم شلوغ بود از این هجوم هیجان که وقت نکردم چیزی بنویسم.
پوووف!
از صبح هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد واسه همین چیزی ننوشتم.عمه ام اینا رفتن و اعتراف می کنم پسرعمه ام اذیت نکرد ولی اینم بگم اگه این دو روز رو از زندگی نمی زدم ،خیلی هم اذیت می کرد،کلا داشتم باهاش بازی می کردم.خلاصه ، بابام هم بیرونه و سینا باز فاز خونه مامان موندن برداشته.یعنی اگه این فازه بگیرتش،یه ماه به بابا حتی
سلام خدمت همه ی دنبال کنندگان محترم وبلاگ.
امروز میخوام یه دوره ی اموزشی مفید برای همه ی افرادی که می خوان درباره ی بیتکوین و بلاک چین اطلاعاتی کسب کنند و بدونن که چطوری کار می کنده و اصول کلی کار
چطوره معرفی کنم، این دوره رو جادی عزیز درست کرده در حال حاضر هم داره ضبط میشه و هر شب بصورت لایو میگره و دقیق ساعت شو نمیدونم اما شاید شما نرسید که لایو رو ببینید می تونید توی کانال یوتیوب یا اپارات جادی ویدیو ها رو ببینید در حال حاضر ۷ قسمت از این دور
فکر میکنم مهم ترین و قشنگ ترین کاری که ادما میتونن انجام بدن حمایت و تشویق کردن عزیزانشون و من علت اصلی Auto phobia خانوادمه چون از بچگی تا الان سر هر جریان فقط و فقط نکات منفی،خطرات،تهدیدا و هرچی حس بد بود منتقل میکردن و میکنن و مدام یه ترسی تو وجود میزارن و تمام این سالها این ترسها جمع شده تو وجودم و الان ترسو ترین ادم شدم یکجایی که خودشونم دیگه از من قطع امید کردن...
از خودم بدم میاد چون ترسوام ،ساده ام و همیشه حس میکنم مثل احمق ها بنظر میرسم ... 
د
سلام
من 33 ساله م هست و مجردم، تا به حال خواستگاری نرفتم، البته به این مشکلی که می خوام بگم مربوط نمیشه! خواستم یک معرفی از خودم داشته باشم تحصیلاتم هم کارشناسی ارشد مهندسی و شاغل و ساکن تهرانم.
سوالم این هست که دوستان کسی تعریق بیش از حد دست و پا داره؟ من 3 سال پیش عمل ETS انجام دادم و در اون موقع این تعریق قطع شد، ولی الان یک مقدار کم برگشته و دستم به خصوص هوا که گرم میشه عرق میکنه ...
خواستم ببینم کسی این مشکل رو داره و تا به حال براش چه راه حلی پید
این گل ها به طرز شگفت انگیزی زیبا هستند. با رگه های رنگارنگ و الگوهای پیچیده به جای گلبرگ . اما خیلی به آن نزدیک نشوید، که برای ساعت ها بوی موش مرده از بینی تان خارج نخواهد شد. این گیاه از بوی جوندگان فقط جهت جذب گرده افشان ها استفاده می کند.
منبع: ترسناک ترین گیاهان
اوایل زخم باز که میدیدم عق میزدمامروز وقتی تو اتاق عمل از روده ی مریض فیلم میگرفتم به دستام دقت کردم
نمیلرزید 
ترسیدم 
از خودم از چیزی که دارم بهش تبدیل میشم
نه که فقط تو خون دیدن
تو خیلی چیزای دیگه دستام نمیلرزه
تو تجربه کردن یه آدم ۱۲ سال بزرگتر از خودمم نلرزید
تو قهر کردن با بابا برای بیشتر از سه روز هم 
تو بی مهری کردن متقابل هم
ف همیشه بهم میگف مواظب بزرگ شدن باش
من یه جور دیگه انگار دارم بزرگ میشم اگه ف بفهمه گمونم ناراحت بشه
به آ میگم خو
طرز تهیه “آش گندم” بدون گوشت
برنج شسته 1 لیوان
نخود 1 لیوان
عدس 1 لیوان
پیاز داغ 1 لیوان
نعناع داغ نصف لیوان
با  آشپزی20 همراه باشید

ادامه مطلب
سریال : 
از این لینک میتونید سریال خارجی دانلود کنید
نرم افزار:
از اینجا میتونید نرم افزار دانلود کنید. فیلم و انیمیشن دوبله هم داره. 
باز هم نرم افزار

برا زیرنویس این دوتا رو پیدا کردم :
این یکی خوبه
اینم خوبه، یکم کنده ولی بالا میاد بالاخره

دارای حدود ۷۰ گونه است که همگی چندساله مقاوم به سرما هستند و به عنوان دو ساله کشت و کار می شوند. از ویژگی های گل های آن این است که دارای ۵ گلبرگ بوده که هر کدام به یک مهمیز ختم می شود که مهمیزها در برخی گونه ها کوتاه و در برخی دیگر بلند است. دارای انواع پر پر نیز می باشد.کایبرگ ها هم رنگی هستند. کاسبرگ ها و گلبرگ ها ممکن است هم رنگ و یا با رنگ متفاوت باشند. فرم بوته به صورت طوقه ای (Rosette) است. برگ های آن شبیه برگ شبدر سه قسمتی است. رقم های پاکوتاه و ه
یه  پرنده دوست دارهآسمون  آبی باشهروزای خوب خداصاف و آفتابی باشه
 یه  پرنده دوست دارهخوب و مهربون  باشهشب پیش ستاره هاروز تو آسمون  باشه
یه  پرنده دوست دارهتو دلا غم نباشهلبا پرخنده باشهدرد و ماتم نباشه
 یه  پرنده دوست دارهرو  زمین جنگ نباشههمه دل ها شاد باشنهیچ دلی تنگ نباشه
یه  پرنده دوست دارهقفسش باز بمونهاز قفس فرار کنهراحت آواز بخونه
امشب ناخود آگاه دلم حج خواست
دلم می خواد برای یه بار هم شده سفر حج برم 
خانه حق را طواف کنم...
دور خانه خدا بچرخم... 
ای جانم اگه بشه...

آرزوی دومم عین همیشه شهادته
این برای اولین باره که دارم این آرزومو بیان می کنم... 

وآرزو سومم یه همسر هم کف خودم... یکی که یه زندگی آروم وعاشقانه بتونیم داشته باشیم... زندگی پر برکت و نگاه حق

پ. ن:امروز سالگرد شهادت حاج حسین خرازیه
شاید به همین دلیل دلم حج می خواد... داشتم فکر می کردم که واقعا ایشون حج رفته یا لفظا
چگونه از چوب مسواک استفاده کنیم؟:
ابتدا چوب مسواک را که از بسته بیرون آورید
با دندانهای جلویی یا با چاقو به اندازه یک سانت پوست چوب مسواک را بکنید.
قسمت بدون پوست را با دندانهای آسیا فشار دهید و چوب را بچرخانید تا چوب به شکل برس درآید.
سپس دندانها را با آن مسواک بزنید.
دقت داشته باشید که پشت دندانها را نیز با چوب مسواک می توان مسواک زد.(البته با کمی تمرین)
پس
از استفاده قسمت های برس شده را با چاقو، قیچی یا کاتر … برش دهید و چوب
را در جای خشک و تم
 همه‌ی ما یه پل چوبی داریم، یه مکان قدیمی که از در و دیوارش خاطره‌ی آدما می‌ریزه.یه جایی که می‌ترسی از کنارش رد بشی و مسیرت رو عوض می‌کنی.چون دیگه نمی‌تونی با آدمای جدید برگردی به همون روزای قبل.ما نمی‌تونیم با ورژن امروزِ خودمون برگردیم به دیروز. هنوز نمی‌دونم این خوبه یا نه. هنوز نمی‌دونم این به اصالت ما ضربه می‌زنه یا نه.
 من حقیقتا از پل چوبی می‌ترسم، از آدمایی که باعث می‌شن به خود جدیدمون شک کنیم. امثال دایی ناصر و نازلی. من از پل چ
طراحی آنتن میکرواستریپ
آرایه پچ پهن باند در باند فرکانسی Ku با پهنای باند 4.5 گیگاهرتز و رنج فرکانسی 13.5
گیگاهرتز تا18 گیگاهرتز. طراحی آرایه خطی 8 تایی با شبکه تغذیه یکنواخت
میکرواستریپ 1 به 8 و قرارگرفته درپشت آنتن.

آرایه پچ پهن باند فوق همانطورکه درمشخصات ان بیان شد دارای تغذیه
یکنواخت با سطح گلبرگ کناری 13.5- دسیبل می باشد. ازانجا که این
ارایه قابل استفاده درصنعت و رادارهای تصویر برداری SAR می باشد،
میتواند ازطریق شبکه تغذیه Nonuniform منجر به ت
طراحی آنتن میکرواستریپ
آرایه پچ پهن باند در باند فرکانسی Ku با پهنای باند 4.5 گیگاهرتز و رنج فرکانسی 13.5
گیگاهرتز تا18 گیگاهرتز. طراحی آرایه خطی 8 تایی با شبکه تغذیه یکنواخت
میکرواستریپ 1 به 8 و قرارگرفته درپشت آنتن.

آرایه پچ پهن باند فوق همانطورکه درمشخصات ان بیان شد دارای تغذیه
یکنواخت با سطح گلبرگ کناری 13.5- دسیبل می باشد. ازانجا که این
ارایه قابل استفاده درصنعت و رادارهای تصویر برداری SAR می باشد،
میتواند ازطریق شبکه تغذیه Nonuniform منجر به ت
دارم میترسم ... 
داره میترسونتم ... این زندگی ... ادماش ... رابطه هاش .. عشق و نفرتاش ... 
این بی اعتمادیاش داره میترسونتم ... 
سرد شدنایه یهوییش داره میترسونتم
دل بستنا و دل کندناش ... نادیده گرفتنا و نادیده گرفته شدناش داره میترسونتم 
دارم میترسم ...
میترسمو ...
هییییییییس یادت نره تو حق اعتراض نداری
آقاجون قبل از مرگ تعریف میکرد وقتی زمستون میشد این طرف زاینده رود کار نبود. باید میرفتن اون طرف رود. میگفتن توی سگ سرما، میزدیم به آب. تا سینه هاش آب یخ میرسیده. میخندیدن و با رفیق هاش میگفتن: گرمم شد و گرمم شد...
میگفت: هوی توله سگ، نون حلال اینجوری گذاشتم جلوت، خون من توی رگهاته، توی توله سگ سر هر سفره ای ننشسته ای که بخواهی هر کاری کنی و بخوای پا پس بکشی...
میگفت: پدرم کوه کن بود. کوهو میکند. توریست های فرانسوی رو بردم توی اصفهان و بناهای تاریخی ر
سلام به همه دوستان گرامی
واقیعت اینه که یک مدتی هست یک دغدغه ذهنم رو به شدت درگیر کرده و جایی بهتر از اینجا برای مطرح کردنش سراغ نداشتم!
من دختری ۲۰ ساله هستم، سال اول پزشکی پردیس، سال اول که کنکور دادم با رتبه ۱۲۰۰ منطقه ۳ در رشته پزشکی پردیس مرکز استانی که توش ساکن هستیم و جزو دانشگاه های مطرح هست قبول شدم، اما خوب تصمیم گرفتم دو مرتبه کنکور بدم، اما متاسفانه سال دوم مشکلات زیادی پیش اومد.
از دوران عید به بعد مشکلات خانوادگی غیر قابل پیش بی
حالا که هوا رو به سردی رفته و انواع آش‌ها و سوپ‌ها کم کم به وعده‌های غذایی اضافه می‌شود، بهترین فرصت است تا دستور پخت آنها را به بهترین شکل یاد بگیریم و درست کنیم. آش جو هم یکی از آن غذاهای جذاب است که با رعایت فوت و فن‌هایش می‌توانید یک آش لذیذ را درست کنید و از آن لذت ببرید.
مواد لازم:
جو پوست کنده: ۱ پیمانه
بلغور گندم یا گندم پوست کنده: ۱/۴ پیمانه
پیاز بزرگ: ۱ عدد
عدس: ۱/۲ پیمانه
نخود: ۱/۲ پیمانه
لوبیا چیتی: ۱/۲ پیمانه
نعنا: ۳ قاشق غذاخوری
آب قل
یک ماه دووم آوردم. آفرین به من.
فضای خالی دلتنگی داره؟ انگار داره.
خوشحالم و زندگی با وجود تمام به‌گایی‌ها روی خوشش رو داره نشون میده. امتحان و کوییز و تکلیف داره از روم رد میشه ولی خوبم. خوبم. واقعا. درکم از زندگی تغییر کرده یه ذره. رنگا رو سردتر می‌بینم. بوهای خوش به جای لذت‌بخش بودن بینی‌ام رو میسوزونن. در کل حس میکنم که همه دارن ادا درمیارن و کسی خود واقعیش نیست.
سلام
دختری بین 25 تا 28 سال هستم که دو هفته پیش برام یک خواستگار اومد. پدرش دوست بابام بود. خواستگاری به درخواست خانوادم بیرون از منزل برگزار شد.
ایشون خواستگار دومم بودن. قد 160. مثل خودم . لاغر. ولی خوش قیافه بود. کارش طوری بود که اصلا مرخصی نداشت. بعضی اوقات شب ها باید میرفت سرکار. ماهی 3 تومن درآمد. خونه و ماشین داشت. پدر معتاد ولی کار کن بود و خانواده پولدار. 
سطح پوشش خواهرانش به ما نمیخورد. من اهل پوشش و حجابم ولی چادری نیستم و آستین بلند و شال م
عـݪـۍ:
◔͜͡ عڶـــےِِ͜͡◔:
میگن اگ عقاب ،میخواد کلاغ نباشه و همچنان عقاب بمونه میتونه تا 60 سالگی هم زندگی کنه ولی برای رسیدن به این سن باید تصمیم بزرگی بگیره!ظاهرا وقتی عقاب  سنش از نیمه میگذره،چنگال های بلند و انعطاف پذیرش دیگ نمیتونن شکار رو بگیرن و نگه دارن ؛ نوک بلند و تیزش تاب دار و کند میشه؛ شهبال ها بر اثر زخیم شدن پرها؛ به سینش میچسبن  و پرواز برای عقاب دشوار میشه .....
درست توی این موقعیت ؛  عقاب تنها دو گزینه در پیش رو داره؛ یا باید بمیر
زندگی همیشه یه چیز عجیب داره برای رو شدن. داره که همین چندشب، شب تولدم ساعت دوازدهش از خوشحالی نمی‌دونستم چیکار کنم و ساعت سه و نیم صبحش از گریه و ناراحتی خوابم نمی‌برد. داره که وقتی امروز صبح تویِ اوجِ عصبانیت یه جمله‌‌ای که نبایدو سرِ یه نفر که دوسش داشتم فریاد زدم، تو کمتر از دو ساعت همون جمله و همونجوری از دهنِ یکی دیگه برگشت بهم. داره که من لحظه‌ی اول خشکم زد. داره که این حجم از نبودن انبار شده تویِ تمامِ وجودم. نبودنِ بقیه و نبودنِ خود
ل

دلم برای صداش تنگ شده بود...دلم انرژی صداش رو می‌خواست، ساعت ۱۲ شب بود، پیام دادم رسیدی خونه؟ساعت یک جواب داد: الان رسیدم...انتظار نداشتم اون ساعت زنگ بزنه. با اینکه دلتنگ بودم.ولی تماس گرفت... گفتم سلاااااامسلام کرد...خسته بود،خیلی خستهدلم از جا کنده شد....آخ...چقدر سخته بدونم خیلی خسته است، یا غم داره، اما ازم دور باشه و نتونم کاری کنم براش...چقدر وقتی که دوریم، رنج های محبوبمون تلخ تره....
ناخودآگاه یاد این شعر میفتم:« ای کشته ی دور از وطن، دور
دانلود اهنگ دور هم بودن چه حالی داره / ریمیکس شاد
دور ♪ هم … بودن چه حالی داره … !! ♪♪دوتا ♪ چشمات … عجب جادویی داره … !! ♪♪دلم ♪ امشب حال … خوبیو داره … !! ♪♪مگه ♪ دنیا … بهتر ما آخه داره … !! ♪♪توی♪ این … دورهمیا دلم با توئه … !! ♪♪با ♪ دلم راه بیای … من دلم میدوئه … !! ♪♪اگه ♪ این … خوابه نذاری که بیدار بشم … !! ♪♪کم ♪ کم ممکنه … از عشق تو بیمار بشم … !! ♪♪تو ♪ بخوای حاظرم … حتی واسه تو یار بشم … !! ♪♪امشب ♪ شب … مهتابه چشا بی خوابه …

دلم برای صداش تنگ شده بود...دلم انرژی صداش رو می‌خواست، ساعت ۱۲ شب بود، پیام دادم رسیدی خونه؟ساعت یک جواب داد: الان رسیدم...انتظار نداشتم اون ساعت زنگ بزنه. با اینکه دلتنگ بودم.ولی تماس گرفت... گفتم سلاااااامسلام کرد...خسته بود،خیلی خستهدلم از جا کنده شد....آخ...چقدر سخته بدونم خیلی خسته است، یا غم داره، اما ازم دور باشه و نتونم کاری کنم براش...چقدر وقتی که دوریم، رنج های محبوبمون تلخ تره....
ناخودآگاه یاد این شعر میفتم:« ای کشته ی دور از وطن، دور ا
بیشتر آدم‌ها، در نوعی بی‌خبری همیشگی زندگی می‌کنند. آن‌ها همیشه امیدوارند که چیزی اتفاق بیفتد و زندگیشان را دگرگون کند!حادثه‌ای، برخوردهای اتفاقی، بلیت برنده بخت آزمایی، تغییر سیاست و حکومت!آن‌ها هرگز نمی‌دانند که همه چیز از خودشان آغاز می شود...!حکایت آنکه دلسرد نشدمارک فیشر
احساس می کنم وسط یه فیلم گیر کردم، روی یه صندلی نشستم و این صفحه روبه رومه که انتخاب می کنه من چی ببینم و چه اتفاقی بیفته نه من... هیچی زندگیم دست خودم نیست و ازش مت
یک توپ بسکتبال توى دست من تقریبا ۱۹ دلار می ارزه اما توى دست مایکل جردن تقریبا ۳۳ میلیون دلار!بستگی داره توپ توى دست کی باشه!یک عصا توى دست من می تونه سگ ها رو دور کنه اما توى دست موسی(ع) دریای بزرگ رو می شکافه!بستگی داره عصا توى دست کی باشه!دو تا ماهی و یه تکه نان توى دست من یه ساندویچ می شه اما توى دست حضرت عیسی(ع) هزاران نفر رو سیر می کنه!بستگى داره روزى شما دست کى باشه!همانطور که می بینید ، بستگی داره هرچیزى ، توى دست کی باشه!پس ، دلواپسی هایت ،
وقتی مشکلاتم خیلی زیاد میشه یه چی یادم میفته... 
خیلی ازت دور شدم...
یاد هفت سال پیش افتادم... شبی که مشکلات خیلی بهم فشار اورد و اون کار احمقانه رو انجام دادم تگر لطف تو نبود الان تو برزخ بودم و پوستم کنده شده بود
نذار اون تصمیم احمقانه به مغزم خطور کنه 
من و بغل کن... 
کتاب قشنگت و تو دستم میگیرم و حرفات و میشنوم... 
تو هم حرفای من و میشنوی؟ اللهم اغفرلی الذنوب التی تحبس الدعا
تحبس الدعا شدم... 
خودت میدونی پوستم کنده شد تا پیدات کنم تا عاشقت بشم تا
سلام
به صورت کلی دو تا سوال دارم. خواهش میکنم به دور از جبهه گیری نسبت به قشر خاصی از جامعه نظرتون رو بگید. خیلی ممنون
اگه در دانشگاه دختر چادری رو ببینید که با پسری که ظاهر امروزی داره و سیگاری و ... هست یا تو فضای دانشگاه کنار هم رو صندلی نشستن، چه فکری راجع به اون دختر می کنید ؟!
سوال دومم اینه که اگه اون پسر تو پیام هاش که چند هفته یه بار بیشتر نیست و بیشتر به بهونه درس هست از کلمه های عزیز دلم و بوس و قلب استفاده کنه، هدف خاصی داره یا صرفا از رو
یک وقت هایی میشود که عمیقا میخواهم ناخن هایم را در گوشت بدنش فرو کنم و جوری خط بیندازم که رگه های خون روی پوستش دلبری کند و خورده پوست های کنده شده خون الودش که زیر ناخن هایم مانده عذاب وجدانم را ده برابر کند...میخواهم جوری در گوشش داد بکشم که موهایش سیخ شود و چشمهایش اشک بزند...میخواهم مثل سگ هار دهان کف کرده جوری گازش بگیرم که گوشتش کنده شود و درد کل بدنش را بی حس کند ...میدانید او مرا حرصی میکند..نمیتوانم ببینم اعصابش خراب است نمیخواهم اینطوری
دیگه عادت کردم به اون خانومه که پشت خط جای تو جواب میده.
حداقل حرف میزنه باهام،
رک و راست مشکلشو می گه!
تفره نمی ره!
عشوه نمیاد!
صاف و پوست کنده اصل مطلب رو میذاره توو کاسم.
تازه حرفشم یکیه! همیشه ...
تا صب هم که بگیرمت بازم نه نمیاره واسم. با حوصله حرفاشو تکرار می کنه اینجوری منم به غم عجیبی که توو اعماق صداشه پی می برم. که هم دردیش باهام اثبات شه.
درد توو صداش یادگاری منم هست ازت. مریضیو صد تا کوفت و زهرمار که چی؟! که دغدغه های ذهنی خانوم واسه شباش ب
پادشاهی جایزه ی بزرگی برای هنرمندی گذاشت که بتواند به بهترین شکل ، آرامش را تصویر کند . نقاشان بسیاری آثار خود را به قصر فرستادند . آن تابلوها ، تصاویری بودند از جنگل به هنگام غروب ، رودهای آرام ، کودکانی که در خاک میدویدند ، رنگین کمان در آسمان و قطرات شبنم بر گلبرگ گل سرخ . پادشاه تمام تابلوها را بررسی کرد ، اما سرانجام فقط دو اثر را انتخاب کرد . اولی ، تصویر دریاچه ی آرامی بود که کوههای عظیم و آسمان آبی را در خود منعکس کرده بود .
ادامه مطلب
دونکته در بحث جنجالی قبلی جاموند که به زبونم نیومد بگویم یک امر به معروف دو موکل و وکیل دیگه تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل که اولا وقتی حرف از دلسوزان میشه باید فورا یاد امر به معروف و نهی از منکر بیافتیم که همیشه در جامعه ما سست و کنده متناسب با آرمان ها نه الگوی غربی ویا همراه با مشکلاتی همچون افراط و تفریط و حسادته البته جامعه پیشرفته شده دیگه باید امر به معروف یک سیاست و گروهی باشه یعنی پول بدن به فلان نهاد که کار کنه و یه نفر به تنهایی

نمونه دیگری از آنتن آرایه شکافی باند L در فرکانس مرکزی1.4 گیگاهرتز و End-feed و دارای طول 3 متر و بهره بیشتراز 19 دسیبل و سطح گلبرگ کناری 25-دسیبل با سنتز تیلورآرایه

نمودار پترن دوبعدی تشعشعی آنتن در فرکانس مرکزی1.4 گیگاهرتز و سطح گلبرگ کناری 25- دسیبل در باند L رادار

نمودار S11 آنتن آرایه اسلات باند L وطراحی در فرکانس مرکزی 1.4 گیگاهرتز و مدل Enf-feed برای کاربردهای رادارزمینی-هوایی یاهواپایه جهت اخلال-سیکرها

پترن سه بعدی تشعشعی آنتن اسلات با پلاریزا
چه چیز تو را به فردی یا مکانی یا گروهی متصل می‌کند؟
تعلق خاطر داشتن؟
چه چیز برای تو تعلق خاطر می‌آورد؟
چه چیز باعث می‌شود که فکر کنی به آن فرد و مکان و گروع تعلق داری و باید جایی از ذهن و خاطرت را به آن اختصاص دهی؟
من به تمام سوالات بالا جواب هم‌زبان بودن و زبان هم را فهمیدن را می‌دهم. 
تو تا زمانی متعلق به فردی هستی که بتوانی حالیِ آن فرد کنی که چه چیز می‌خواهی و هدفت چیست! 
تا زمانی متعلق به مکانی و جایی هستی که زبان و فهم مشترک داشته باشی. ف
مقاله کاربردی برای سنتز آنتن های آرایه ای با شکل بیم دلخواه و درنتیجه بدست آوردن ضرایب تحریک مختلط یا حقیقی المانها جهت تولید همان شکل بیم
دریافت
مجددا قابل توجه علاقه مندان در این حوزه، نمونه های مشابه برنامه نویسی شده در این حوزه با تکنیک های مختلف را میتوانید از پست های زیر مشاهده فرمایید...  
برای آرایه متقارن و بیم کسکانت مجذور
طراحی آرایه های نامتقارن با مقدار ماکزیمم و پهنای بیم اصلی در هر زاویه ی دلخواه تابش با مقدار ریپل معلوم بااس
اخه اینکه جلبک قرمز فیکوبیلین داره یا کربوهیدرات ذخیره ای فلوریدین داره یا حتی دیواره گالاکتان سولفاته و ترکیبات موسیلاژی داره و اینکه cyanidium به سنگ می چسبه به هیچ دردی نمی خوره و در میتونم بگم اگه اشتباه گفتم خونم مباحتون که در هیچ یک از لحضات زندگیم اینا به درد نمی خوره 
اینجا داره برف می باره؛ از اون برف های رویایی و انیمیشنی :)انگار کن فرشته ها اون بالا داشتن با بالشتا بازی می کردن و رو سر و تن همدیگه می کوبوندن و حالا ترکیده و داره رو سرمون پَـــر می باره ^_^
پــَر...پـــَــــر... پــَــــــــــــــــــر می باره... :)
+ محض تصور دونه های خیلی درشت برف.
مقاله کاربردی برای سنتز آنتن های آرایه ای با شکل بیم دلخواه و درنتیجه بدست آوردن ضرایب تحریک مختلط یا حقیقی المانها جهت تولید همان شکل بیم
دریافت
مجددا قابل توجه علاقه مندان در این حوزه، نمونه های مشابه برنامه نویسی شده در این حوزه با تکنیک های مختلف را میتوانید از پست های زیر مشاهده فرمایید...
طراحی آرایه های نامتقارن با مقدار ماکزیمم و پهنای بیم اصلی در هر زاویه ی دلخواه تابش با مقدار ریپل معلوم بااست
Shirazart.blog.ir 
* نوعی حکاکی نقره مربوط به اواخر سده ی هجدهم و سده نوزدهم که در آن برش های ریز و کوچکی به شکل نقوش هندسی و با زاویه ای که جلوه ای براق و پر تلالو پدید می آورد ایجاد می شود .این روش مشابه روش کنده کاری روی مبل چوبی است.
دریافت
طراحی آرایه های نامتقارن با مقدار ماکزیمم و پهنای بیم اصلی در هر زاویه ی دلخواه تابش با مقدار ریپل معلوم بااست
ایده امروزمون، گوشواره های برگ
با همون حلقه هایی که تو ‌پست قبل درست کردید این بار این برگهای زیبا رو‌درست کنید
یعنی برای هر گلبرگ، کافیه یه حلقه درست کنید و از دوطرف با انگشت اشاره و شست فشار بدین تا حالت چشم بشه

ادامه مطلب
حس الانم  شبیه آخرین دکتر فعال روی زمینه . دکترای دیگه ام هستن که اتفاقا خیلی هم ماهر ترن ، اما کرونا واسشون اهمیتی نداره و تو قرنطینه ی خونگی به سر می‌برن . دکتر خودش مریضه اما داره از آخرین مریضای کرونایی مواظبت می‌کنه . دلخوشیش اون لحظه ایه که مریض هاش سالم و سلامت ازش تشکر مس‌کنن و می‌رن . تا اینکه آخرین مریض مرخص میشه ، خودش می‌مونه و خودش . یه چند دقیقه بعد آخرین زانو می‌زنه و حالش بد می‌شه . و در حالی که داره داره نفس نفش می‌زنه و هنوز
دیشب خواب دیدم دارم با مریم ت صحبت می کنم و میگه با ملعون قرار داره و....
یه جوری احساس کردم آنچه بر سر من اومدده داره بر سر اون هم میاد ولی اون با زیرکی داره ملعون رو دست به سر می کنه...
خیلی دلم می خواست تو خواب بهش هشدا بد و بگم بی خیال بشه ولی دیگه بیدار شدم...
از اونجا که سر نرگسی هم خوابم درست بود و خواب دیدم خونه ملعونه و نهایتا هم همین شد پس!احتمال میدم که خبری در راه باشه...
مردک هوسباز کثیف..........
خدایا چرا نابودش نمی کنی.؟؟فقط روز به روز داره پ
الفرد ی پسر دبیرستانی مغروره که القصه خجالتی هم هست در بعضی مواقع موهای فر و مشکی داره و اصلا برای همینه که بهش میگن الفرد (؟) ، پوست برنزه ای داره و رنگ چشم هاش هم تقریبا قهوه ای هستن اما از دور احتمالا شما سیاه تشخیصشون بدین ، لبش به نسبت صورتش بزرگه اما نه اونقد که توی ذوق بزنه !
یه عینک میزنه که غالباً کثیفه ، کثیف که چه عرض کنم ، چرک از سر و روش می‌باره و از اونجا که الفرد کوسه هست با این که دیگه کف کرده اما هنور ریش نداره و اون هایی هم که داره
بسم الله مهربون :)
دلم میخواد استاد پاتولوژی کنارم باشه، بگیرم بکشمش رو آسفالت بلکه کمی دلم خنک شه. آخه بی انصاف مگه زبان اصلی درس میدی که زبان اصلی امتحان میگیری؟ خب من زبانم خیلی قوی نیست، بلدم ولی نمیتونم جواب بدم ~_~
یه کیسی داده بود گفته بود یه خانوم جوونه که سابقه درمان با کورتون داره، حالا مفصلش ورم کرده، قرمز شده، درد داره، در همه ی جهات حرکتش محدوده، نمیتونه تکونش بده، تب هم داره! تشخیص و اقدامتون چیه؟
اولش فکر کردم نقرس داره، بعد فکر
من هیچوقت آدمِ بمون درست کن و بسازش نبودم، تحمل میکردم. صبر، بیشتر از چیزی که فکرش رو بکنید.. ولی این صبر واسه این بود که ببینم روال معمول و طبیعی ماجرا به سمت بهتر شدن میره یا بدتر شدن. همیشه ترجیح دادم روال طبیعی اتفاق ها همونی باشه که هست یکم دست انداز البته توی روال طبیعی هم بد نیست و قابل تحمل... اگر هم این روال وشکل طبیعی قابل تحمل نبود کنده میشم ازش...ولی ساختن و درست کردن شرایط، حس زندگی با یک صورت جراحی شده ی فیک بد قواره رو داره.. اینه
می‌برد این دل مرا... - SoundCloudListen to می‌برد این دل مرا... by s. sotoudeh #np on #SoundCloudhttps://soundcloud.com/s-sotoudeh/sets/zsv4afxtnbs4
پلی لیست مسیر دارم درست می‌کنم. همه آن غزلها و آواز و سازهایی که روزی مرا از زمین کنده و یادی از جایی جز اینجا در دلم انداخته..چه در خواب چه بیداری..
فکر کنم پوست انداختم!
نه پوستم کنده شده!
سخته دل کندن خیلی سخت! اونم از چیزی که چندین سال آرزوشو داشتی!
اما الان دیگه برام مرده!!! 
یه تشر از یک پاک نهاد کافی بود که هوس دیرنیه از سرم بیفته.
و دائم درگیر اینم که: چه قدرتی ایجاد میکنه سیر و سلوک و معرفت!!
آیا خداگونه شدن غیر از اینه؟

وقتی کسی عزیزی رو از دست میده همه بهش میگن گریه کن، حرف بزن و همه تلاش می کنن مایه ی آرامشش باشن تا بتونه بر این داغ صبر کنه ... تا کمر راست کنه ... الان سه روزه عزای عمومیه ولی نمیدونم چرا آدمایی که از شهادت سردار وطنشون ناراحت نیستن درک نمی کنن که حداقل یه کم صبر کنن اونایی که داغدارن آروم بشن بعد حرفای به نظر منطقیشونو عنوان کنن ... حداقل بزارید عزیز از دست رفتمونو خاک کنن ... درک کنید تو رو خدا...
پی نوشت: سربازی که سرقنوت نماز دستشو پایین میاره که
متن ترانه حمید علائی به نام دوست داره

دوست دارهوقتی نیستی دل من از غصه داغونهوقتی هستی و میخندی میشم دیوونهتو خودت خوب میدونی جونم به تو بستسداره باورم میشه دل به تو وابستسدوست داره میدونی این قلب دیوونههمین قلبی که بدون تو نمیتونهدوست دارهدوست دارهوقتی دوری ازم دنیا یه زندونهغصه ها میان سراغ من دیوونهمیدونم اگه نباشی کار دل زارهبعد تو چشمای من از غصه می باره.

منبع : سایت نکست وان موزیک

این روزها انقدر ترافیک کارها زیاد است و خوراک فکری وجود دارد که باید رک  پوست کنده به ذهن گفت از این بگذر به این  بپرداز حالا این یکی رو به زمان بسپر اینو رها کن رو این متمرکز شو... رئیس بازی. زیبا نیست که‌ ذهنم تا به حال به فرمانم بوده است؟
ندای زرند - عصر دیروز پنجشنبه مورخ(۹۸/۰۱/۱۵) از سری مسابقات عیدانه نوروز ۹۸ مسابقات قویترین مردان سیریز در محل دبیرستان شهید علی بیگی سیریز برگزار شد .
این مسابقات با حضور ۹ ورزشکار در دسته وزنی آزاد و با پنج آیتم حمل کیسه های ۴۰ کیلویی، کنده ۴۰ کیلو گرم، غلتاندن لاستیک،کشیدن خودرو و آیتم چند گانه ( حمل گونی ۴۰ کیلویی،غلتاندن لاستیک ،و کنده) برگزار شد.
در پایان با توجه به برابر بودن امتیازات آقایان حجت علی بیگی و ایمان عسکری به صورت مشترک به
شاعر میگه ...
بازم درد و دوتا چشمی که داره میگه برگرد و...
بازم درد و ...دلم کم کم داره یخ میزنه تو روزای سرد و...
بازم برف و ...
دلی که قد دنیا بات داره حرفو ...
بازم برف و...تو نیستی و یه مشت خاطره مونده زیر این برف و...
بازم برف...
؟؟؟
....
خدایی؟؟؟
سوز سردی میاد...انگار واقعا قراره دوباره برف بیاد...
 به وقت ۴۲ ام اسفند!

دوباره باید از اول شروع کنم
یک برنامه دقیق از همونایی که باید بدویی تا بهش برسی بنویسم و خودمو عادت بدم به کار کردن
یک مدت خیلی عالی روی ریل افتاده بودم و عین چی :)) کار میکردم
الان چند وقتی هست که به زور باید کنده بشم و برم سراغ انجام کاری و مثل چی :)) در حال بخور و بخواب و گیم بازی کردن هستم
درک صداقت میاره. تو وقتی  حرف دلتو راست و پوست کنده به طرف مقابلت می‌گی که مطمئن باشی اون شخص برای حرف تو ذره‌ای هر چند اندک تره خورد می‌کنه و دائم برای فرو کردن عقاید خودش تو ذهن تو تلاش نمی‌کنه. وگرنه که شروع می‌کنی به پیچوندن و ایگنور کردن. اما مرگ به اون لحظه‌ای که قفل دهنت باز بشه و حرف دلت به اون آدمی که نباید گفته بشه. اون موقع است که تازه می‌شی مثل من!
تقویت پوست
کمی عسل را روی پوست صورت بمالید و بعد ماساژ دهید ، بگذارید عسل به مدت 10 دقیقه روی پوست بماند .
سپس آن را با گلوله پنبه ای که در آب گریپ فروت خیسانده اید از روی پوست پاک کنید و بعد از 5 دقیقه صورت را با آب گرم بشویید .
درمان جوش های بدن
روش های درمان
جوش های خارش دار : برای تهیه ضماد ، تخم گشنیز را با عسل و روغن زیتون مخلوط نمایید و روی جوش ها بمالید
در درمان جوش های خارش دار نافع است .
جوش های قرمز : هر روز یک لیوان شربت عسل مخلوط با آبلیمو ب
جالبترین نکته درباره‌ی این گل رنگ آن است. گلبرگ‌های این گیاه رنگ آبی مایل به سبز دارد. گفته می‌شود که اصالت این گل به جنگل‌های بارانی فیلیپین برمی‌گردد. قد گل جید وین نیز چیزی در حدود 1 متر است و از جمله گیاهان بلندقد به شمار می‌آید. اغلب، این گل را با بوته‌های نخود و لوبیا در یک خانواده قرار می‌دهند. بد نیست بدانید که امروزه شمار جید وین‌ها به شدت رو به کاهش است زیرا جنگل‌ها و مناطق مناسب برای آن‌ها رو به نابودی گذاشته‌اند.
منبع : عجیب ت
یکی بود، یکی نبود. یکی بود که ته یه چاه خودش رو قایم کرده بود. اون چاه یه کتابخونه بزرگ و بلند بود. بالای چاه یه دایره بود که می‌شد از توش، آسمون شب و روز رو دید. و حقیقت اونجا بود، دنیای واقعی اون بیرون بود. ولی اون شخص نمی‌خواست بره بیرون. همون جا موند. هرروز خودش رو بین داستان‌ها گم کرد. شب‌ها کف زمین می‌خوابید، جایی شبیه قبر که بین خاک‌ها برای خودش کنده بود. سردش بود. پایان.
به غیر از عشق، دوستی و زیبایی‌های هنر، چیز قابل توجه دیگری نمی‌بینم که بتواند به زندگی معنا بدهد ...
         ظرافت جوجه تیغی
             موریل باربری
+چیز قابل توجه دیگه ای میبینی؟
_ نه،هیچ چیزی نیست. یه سوال...به نظرت بعد مرگ هم تنهایی انقدر آزار دهنده است؟
+ به نظرت بعد از مرگ کلا چیزی آزار دهنده است؟ :(
_ اگه روحمون نمیره..‌آره
+ خب پس اگه اینجوریه لابد تنهایی ام آزار دهنده است دیگه‍♀️
_ اوهوم، تنها دلیل خودکشی نکردنم همینه:(
 حداقل الان کتاب و
دانلود آهنگ داره میریزه
هم اکنون به مناسبت تولد امام رضا (ع) ♫ دانلود مداحی داره میریزه گله که از آسمون با نوای مداح اهل بیت کربلایی جواد مقدم به همراه تکست و بهترین کیفیت آماده کرده ایم ♫
Download Old Nohe BY : Javad Moghdam | Dare Mirize With Text And 2 Quality 320 And 128 On

متن نوحه داره میریزه جواد مقدم
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
داره میریزه؛ گُله که از آسمون، داره میریزه رو سرِ زمین و زمون●♪♫
داره میریزه… میریزه…●♪♫
داره میریزه از آسمون؛ ستاره ملک●♪♫
میریزه باز خدا رو
میگفت مادرم کودک شو میدید که مجری از مادرای تو استودیو پرسید بچه تون کیو بیشتر از همه دوست داره ؟همون لحظه مادرم رو کرد به بابام گفت نرگس کیو دوس داره 
بابا گفت نرگس فقط گوشی دوست داره مامان گفت آ دخترتو نشناختی اون فقط خانم .... دوس داره هیچکدوم ما رو دوست نداره :(
----- 
دیشب یک کامنت از یک فرد روسی آمده بود که بعد از ترجمه متوجه شدم اونم منو دوس داره  و ابراز علاقه کرده
++++++
خواستم بگم عشق و محبتم داره تو دنیا پخش میشه ... شاید نفر بعدی تو باشی ...

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها